0542 332 58 81
 • 0542 332 58 81

BİZ KİMİZ & NELER YAPIYORUZ

 • Hakkımızda (Kuruluş)

  Yazılım Sektöründe, 12 Yıllık Bilgi Birikimimiz ile Aralık 2020 Yılından İtibaren COA Yazılım olarak Sizlere Hizmet Sunmaya Başladık. Yıllar İçerisinde Freelance ve Aktif olarak Sizlere Farklı Alanlarda Projeler Sunduk.. COA Yazılım Olarak Sektöre ve İşinize Özel Projelerle Sizlere Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz..

  Size En Doğru ve Güvenilir Hizmeti Sunmak İçin Buradayız...

 • ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

  Size ve İhtiyacınıza Özel Masa Üstü Yazılımı, Web Sitenize Entegre Çalışan Program Çözümleri. E-Fatura Dizaynı, -Adisyon RestorantE, Eta-Mobil ETA Erp Yazılımına Entegre Online Raporlar, Online Sipariş ,Online BA-BS Mutabakat ve Online Cari Borç Tahsilat Sistemi Çözümleri Sunuyoruz..

 • WEB TASARIMI & KODLAMA

  Size Özel Web Sitesi Çözümlerimiz ile herzaman Özgün Tasarımlar Sunuyoruz.Dinamik Web Sitesi Çözümlerimiz ile Sitenizi Yönetebilir, İçerriklerinizi Daima Güncel Tutabilirsiniz. İstediğiniz Zaman Teknik Destek Alabirir Sitenize Ek Özellikler Katabilirsiniz..

 • CEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU)

  Seo Arama Motoru Optizasyonu ile Herzaman Üst Sıralarda Yer alın. Doğru Anahtar Kelime Seçimi ve Doğru Kodlanmış Bir Web Sitesi Sizi Herzaman Üst sıralara Taşır. Seo Ayarları Yapılmamış veya Eksik Yapılmış Bir Web Sitesi Size Her Zaman Müşteri Kaybettirir...

 • GRAFİK LOGO TASARIMI

  İşinize Özel Doğru ve Özgün Bir Logo, Sizin Marka Olma ve Akılda Kalma Yolunda ilk Adımı Atmanızda çok Önemli Bir Konudur. Logo veya Grafik Tasarımı Konusunda Size Özel Tasarımlar Sunuyoruz. Hayal Edin Tasarlayalım...


copyright  © 2022  COA  yazılım